Geziyorum

Susesi Luxury Resort Hotel

27 Şubat 2018
susesi

Genel Bakış

Akdeniz’de tatil yapmak için hoş bir otel. Çocuğunuzun ve sizin hem konforlu hem de eğleneceği seçenekler barındırıyor. Gerek odaların kullanışlı olması gerekse diğer faaliyetler size rahat bir Akdeniz tatili geçirme imkanı sunuyor.

Odalarda sizi rahat ettirebilmek için her türlü konfor düşünülmüş, herkese uygun büyüklükte odalar mevcut. Temizlik ve hijyen yeterli seviyede. Kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için her ihtiyaca yönelik donanım var.

Yemek İşi

Restoran ve yemekleri harika!

Tuğra A’la Carte (Türk Mutfağı)

Ada A’la Carte(Meksika Mutfağı)

Tumanna A’la Carte (Et Restoranı)

Paprica A’la Carte (İtalyan Mutfağı)

Cassia A’la Carte (Uzak Doğu Mutfağı)

Alesta A’la Carte (Balık ve Deniz ürünleri)

İçlerinden önerilebilecek olanlar daha doğrusu diğerlerine göre ön plana çıkanlar İtalyan Restoranı ve Balık ve Deniz Ürünleri olan Restoranları. Lezzete önem veren, sunumuyla gözünüzü okşayan yemekler mevcut.

Otelin genel yemek menüsünü ve çeşitliliği gayet güzel ve temiz. Atıştırmalıklar kısmında biraz daha iyileştirmeler yapılabilir.

Düşünceler

Eğlence ve aktivite, büyükler ve küçükler için eğlenceli animasyonlar mevcut. Dans ve müzik gösterileri de gayet güzel. Barların çeşitliliği çok hoş, Bowling Bar çok hoş ortamı olanlardan biri. Ayrıca işini bilen personeliyle de göz dolduruyor.

Daha sakin bir ortam isteyenler için ise İskele Bar veya Şarap Evi güzel bir seçenek.

Çocuklu aileler için uygun bir otel. Aktiviteler bol ve standartların üzerinde bir ilgi var.

Otelin konumu gereğince merkeze çok kısa sürede varılabiliyor, otelden sıkılma ihtimaline karşılık buna pek ihtimal olmasa da aklınızda bulunsun.

Havuzlar çok sayıda olduğu için sıkıntı yaşanmıyor. Düzenli temizliği yapılıyor ve güvenlik sağlanıyor.

Benzer yazılar

yorum yok

Yorum yaz