Geziyorum

SHERATON CESME HOTEL, RESORT & SPA

1 Mart 2018
Sheraton-Cesme

Genel Bakış

Sheraton’un kalitesinden ödün vermediği, Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyadan misafirlerin ağırlandığı bu otel standartlarıyla, temizliğiyle ve manzarasıyla güzel bir tatil geçirme imkanı sağlıyor.

Bir çok kampanyası ve olanakları bulunuyor.

Oda seçenekleriyle bir çok otelle aynı standartlarda bulunan ama kaliteden ve hijyenden ödün vermeden misafirlerine konforlu bir ortam sunuyor.  Fiyatlarını aşırı yüksek tutmayan makul sayılan bir otel.

Yemek İşi

SHERATON LOUNGE & BAR

Canlı müzikle kulaklarınıza hitap ediyor ve hoş bir ortamı var.

sheraton

LAGUNA BEACH RESTAURANT & BAR

Denizden çıktığınızda karnınız acıkınca lezzetli atıştırmalıklar bulabileceğiniz güzel bir mekan.

COPACABANA HAVUZ RESTAURANT

Geniş menü seçenekleriyle, lezzetli yemeklerin sunulduğu, bunaltıcı yaz sıcağında akşamları hoş bir esinti eşliğinde yemek yemek isterseniz güzel bir tercih olacak.

PARK WEST CAFE

 Arada bir kaçıp nefes almak ve kafa dinlemek istediğinizde cafe’den yararlanabilirsiniz. Pasta seçenekleri ve içecekleriyle rahatlayacağınız hoş bir mekan yaratılmış.

OLIVES RESTAURANT

Akdeniz yemeklerinin en güzel şekilde sunulduğu bu restoranta hoş bir akşam yemeği için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

FELIX ROOF BAR AND LOUNGE

Ege denizinin muhteşem güzelliğiyle eğlenceli bir ortam oluşturulmuş. Manzaraya doymak ve hoş bir akşam geçirmek isteyenler tercih edebilir.

Düşünceler

Yarım pansiyon olmasından dolayı kalite artırılmış ancak çocuklu ailelerin bir kez daha düşünmesini tavsiye ederim buraya gelirken. Çünkü aktiviteler genellikle yetişkinlere hitap ediyor.

Benzer yazılar

yorum yok

Yorum yaz