Geziyorum

Rixos Premium Belek

29 Aralık 2016
genel_dis_3

Otel konforunu yaşayıp kafa dinlemek isteyenlere tavsiye edebileceğim Rixos Premium Belek Otel (7 yıldızlı, ki yıldızını bence fazla atmışlar:) Ortalamanın biraz daha üzerinde rakiplerini çok da geride bırakmayan hoş bir yer.

İlk otele girişimde Osmanlı hareminden fırlamış gibi giyinen hatunlar ellerinde bizim kendine özgü olan Turkish delightlar ve güleryüzle karşıladı beni.

Odalar temiz, bakımlı. Sadece mimari mahremiyet olayını biraz geri planda bırakmışlar. Ama çiftler için bunun sorun olacağını sanmıyorum:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havuzlar, sauna, spor alanları bir yana dursun beni cezbeden doğayı güzel değerlendirip yaşanır alanlarla oteli samimileştirmişler.

Yemekleri beğendim. Çeşidi bol tutmuşlar. Kendini tekrar eden menüler yok. A la carte restorantlar  hem gözünüze hem midenize hitap ediyor. Fransız ve İtalyan mutfaklarını denemenizi öneririm.

Havuzlar standart, olması gereken temizlikte. Denizi fena değil ama sahiline bayıldım. Sıradan bir sahili ancak bu kadar güzelleştirip, dizaynıyla konforu tattıran bir ortam yaratılabilirdi.

genel_pavilions_3

Bakımlı, temiz, yemekleri güzel ve ortamı dinlendirici. Eğer tatilinizi bir otelde geçirmek ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız personelinin güler yüzü ve itinayla verilen hizmetiyle bu otel sizi memnun edecektir.

Benzer yazılar

yorum yok

Yorum yaz