Geziyorum

LİMAK LARA DELUXE HOTEL – Lara

15 Mart 2018
limak-lara-de-luxe-otel

Genel Bakış

Kaliteli ve her yönüyle güzel sayılabilecek bir otel. Otele girerken güler yüzlü insanlar karşılıyor sizi. Kendinizi evinizde gibi değil de yaşamak için hayalini kurduğunuz bir yerde gibi hissettiriyorlar. Özveriyle çalışan personelin oteli daha kaliteli yaptığı aşikar. Çünkü en ufak sıkıntıda bile yardımınıza koşuyor ve ilgileniyorlar sizinle.

Çocuk dostu bir ortamı var, özellikle çocuklu aileler için gayet ideal. Çocuklar için atıştırmalık, yemek çeşitleri, havuz ortamı bir çok şey düşünülmüş. Ayrıca bebekler için de yiyecek çeşit bulabileceğiniz bir yer.

Odalar geniş, konforlu ve temiz. Otel kalabalık olmasına rağmen o yoğunluğu hiçbir yerde hissettirmiyorlar size. Plajı, restroranları vs kapasitesi gayet büyük olduğu için herkese bol bol yetiyor.

Yemek

Yemekleri lezzetli ve temiz. Kişiye göre değişir ama yemek konusundaki çeşitlilik benim hoşuma gitti. Lezzetleri de Türk damak tadına gayet uygun.  Sıcak yemeklerdeki çeşitlilik cezbedici.

İçecekler kaliteli, gönül rahatlığıyla tüketilebilir.

A la carte restoranlardan Revan Restorantı deneyin. Ayrıca fasıl eşliğinde akşam yemekleriniz daha keyifli bir hal alıyor.

Eğlence

Maalesef birçok otelde olduğu gibi eğlence kısmı biraz zayıf kalmış. İnsanlar dinlenmekten çok eğlenmek için de geliyor bu otellere. Keşke böyle büyük otellerde biraz eğlence yönüne de ağırlık verilse ve eksik kalmasa hizmetler.

Eğer kafanızı dinlemek, huzurlu bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz.

Benzer yazılar

yorum yok

Yorum yaz