Geziyorum

Delphin İmperial Hotel – Lara

15 Mart 2018
delphin-imperial

Genel Bakış

Gerçekten parmakla gösterilecek otellerden bir tanesi. Kalitesi, mimarisi ve hizmetlerinden geliyor. Çünkü ihtişamlı görüntüsünün altında da buz dağından fazlasını bulabileceğiniz bir otel. Antalya merkeze çok yakın ama sizi şehrin göbeğinde gibi hissetirmeyen manzarasıyla size dinlenme imkanı sunuyor. Hoş bir aile ortamı sunan huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız değerlendirebilirsiniz. Lara bölgesindeki birçok otele göre en iyilerden biri denilebilir. Delphin’in diğer otelleri kadar kaliteli dinlenme amaçlı değerlendirilebilecek bir tesis.

Genel anlamda otelin aydınlık ve ferah bir havası var. Odaları baya geniş ve temiz. İç dizaynı da dışındaki kadar göze hitap eden bir mimariyle inşa edilmiş.

Çocuk dostu bir otel olduğu için çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla temin edebiliyorsunuz.

Yemek

A la carte restoranlardan sadece deniz ürünleri harici diğer restoranların kalitesi ve yemeklerinin lezzeti iyiydi. Özellikle Lalezar Restorant ve Çin Mutfağı hoş olmuş. Yalnız yaz dönemi giderseniz randevu almak için hızlı davranın yoksa yer bulamayabilirsiniz.

Snack barlarda çeşitler bol ve lezzetli. Temizlik yeterli.

Servis çok iyi. Havuz başında da olsa her an sizinle ilgileniliyor ve her an yiyecek bir şeyler bulabiliyorsunuz.

Sadece et yemekleri konusunda mutfağın biraz daha geliştirilmesi lazım.

Eğlence

İçkiler kaliteli, servis genel anlamda hızlı ve alakalı personellerle yapılıyor. Animasyon kısmına biraz daha özen gösterilebilir. Çünkü eğlence kısmı maalesef çok zayıf. Çocuk animatörler gayet ilgili çocuğunuzun eğlenebilme ihtimali sizinkinden daha yüksek.

Sonuç olarak otelin denizi ve kumu çok güzeldi. Havuzlar temiz büyük ve güzeldi. Daha oturması gereken yanları olsa da bu otel dinlenmek için harika bir yer. Ödenilen paranın karşılığını kesinlikle alıyorsunuz.

Benzer yazılar

yorum yok

Yorum yaz