Geziyorum

CRATOS PREMIUM HOTEL – Kıbrıs

15 Mart 2018
cratospremiumhotel

Genel Bakış

Otel konumu itibariyle şehir merkezine yakın ve manzarasının güzelliğiyle sizi hoş bir ortama davet ediyor.

Ana binadaki odalardan tercihinizi yaparsanız daha az yürürsünüz. Çünkü diğer odalar biraz uzak yapılandırılmış. Tabi tercih meselesi. Yalnız standart odaların biraz daha bakıma ihtiyacı var. Genel anlamda otel temiz ve konforlu. Personelinin ilgisi kesinlikle 5 üzerinden 5 verilecek seviyede. Fiyat ve kaliteyi eşdeğer bulabilirsiniz.

Yemek

Yemekleri çok lezzetli ve çeşitler bol. Restoran kısmı dizaynı gayet hoş ve nezih. Yemek konusunda asla pişman etmeyen otellerden biri.

İkram ve servis konusunda biraz daha çeşitlilik olsa iyi olur.

Çevre

Otelin genel dizaynı, ferah havası çok güzel. Havuzlar temiz ve normal.

Denizi ve kumsalı çok güzel. Deniz kısmı dalgasız, bu bir artı fakat biraz küçüktü. Kalabalık olunca zevkli olmuyor. Ama temizliği çok iyi ve sahili kesinlikle  Antalya sahilleriyle karşılaştırılacak olursa daha tercih edilebilir güzellikte.

Biraz daha sosyal aktivite olursa güzel olur, Casino kısmı güzel, personel ilgili, diskosu gayet güzel ve eğlenceli. Sadece çocuklar için aktivite çok az bu konuda geliştirilmesi gerekiyor.

Kış mevsiminde de tercih edilebilecek otel. Dinlenmek ve hoş vakit geçirmek için güzel bir yer. Tabi ki yaz dönemindeki kadar aktivite olmadığından gidecek olanların bunu göz önünde bulundurması gerekiyor.

Benzer yazılar

yorum yok

Yorum yaz